| Part Number | GC4130A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 225700 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | GC4130A SO8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | GC4130A |
| Datasheet download |
| Part Number | GC4130A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SO8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-GC4130A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-GC4130A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EPF10K10ATI144-3N TQFP-1.. New Original Download PDF datasheet for EPF10K10ATI144-3N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM5064JC PLCC New Original Download PDF datasheet for EPM5064JC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6432196SA43F O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for HD6432196SA43F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM7096QC100-15 PQFP New Original Download PDF datasheet for EPM7096QC100-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | E5026J SOP New Original Download PDF datasheet for E5026J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS9158-04 SOP24 New Original Download PDF datasheet for ICS9158-04.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCPL3700SD SOP-8 New Original Download PDF datasheet for HCPL3700SD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HB1-SE33P LQFP New Original Download PDF datasheet for HB1-SE33P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HGTP12N60A4 TO-220 New Original Download PDF datasheet for HGTP12N60A4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F65545A1 QPF New Original Download PDF datasheet for F65545A1.pdf |