| Part Number | GD75189A/MC1489 |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 191300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | GD75189A/MC1489 DIP14 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | GD75189A/MC1489 |
| Datasheet download |
| Part Number | GD75189A/MC1489 |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP14 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-GD75189A/MC1489 |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-GD75189A/MC1489 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DG411DY.. SOP/16 New Original Download PDF datasheet for DG411DY...pdf |
|
PART ELECTRONICS | KSP10TA TO 92 New Original Download PDF datasheet for KSP10TA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC875824V-54G7-E QFP New Original Download PDF datasheet for LC875824V-54G7-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA1831 DIP24L New Original Download PDF datasheet for LA1831.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC374FPEL-E SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for HD74HC374FPEL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EA1501T SSOP New Original Download PDF datasheet for EA1501T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GS1085LD TO252 New Original Download PDF datasheet for GS1085LD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7204L25TPI DIP New Original Download PDF datasheet for IDT7204L25TPI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IHLP5050CZER2R2M01 SMD New Original Download PDF datasheet for IHLP5050CZER2R2M01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JM38510/10102BIA Original Package New Original Download PDF datasheet for JM38510/10102BIA.pdf |