| Part Number | GE5N20V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 196780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | GE5N20V TSSOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | GE5N20V |
| Datasheet download |
| Part Number | GE5N20V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-GE5N20V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-GE5N20V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HI3510NBC BGA New Original Download PDF datasheet for HI3510NBC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF140 TO-3 New Original Download PDF datasheet for IRF140.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IAN146UA Original Package New Original Download PDF datasheet for IAN146UA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6432197SA34F QFP New Original Download PDF datasheet for HD6432197SA34F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQD8P10 TO-252.. New Original Download PDF datasheet for FQD8P10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECHU1C333JB5 1210C New Original Download PDF datasheet for ECHU1C333JB5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HZM3.0NB2TR Original Package New Original Download PDF datasheet for HZM3.0NB2TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ILQ615-1 DIP-16 New Original Download PDF datasheet for ILQ615-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP706ESA-T SOP8 New Original Download PDF datasheet for IMP706ESA-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA121UA/2K5E4 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for INA121UA/2K5E4.pdf |