| Part Number | GL1117A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 863410 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | GL1117A SOT-22.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | GL1117A |
| Datasheet download |
| Part Number | GL1117A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-22.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-GL1117A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-GL1117A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | L043S104(E104) ZIP-4 New Original Download PDF datasheet for L043S104(E104).pdf |
|
PART ELECTRONICS | LE79Q2284MVC TQFP80 New Original Download PDF datasheet for LE79Q2284MVC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FGD3N60LSDTM TO 252.. New Original Download PDF datasheet for FGD3N60LSDTM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HI9P5701K SOP18 New Original Download PDF datasheet for HI9P5701K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HMC436MS8GETR MSOP8 New Original Download PDF datasheet for HMC436MS8GETR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM5130QC QFP New Original Download PDF datasheet for EPM5130QC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HIP3183 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for HIP3183.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FU310 Original Package New Original Download PDF datasheet for FU310.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFL110TR SOT223 New Original Download PDF datasheet for IRFL110TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DTA143ZAT106 SOT323 New Original Download PDF datasheet for DTA143ZAT106.pdf |