| Part Number | I80134A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 143440 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | I80134A LQFP64.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | I80134A |
| Datasheet download |
| Part Number | I80134A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LQFP64.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-I80134A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-I80134A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FS8806-36CX SOT-89 New Original Download PDF datasheet for FS8806-36CX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD1-15530-2 CDIP New Original Download PDF datasheet for HD1-15530-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H11D3SD SOP-6 New Original Download PDF datasheet for H11D3SD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM3064ATC44-4N TQFP-4.. New Original Download PDF datasheet for EPM3064ATC44-4N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H5023I SOP8 New Original Download PDF datasheet for H5023I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC74FPLH SOP New Original Download PDF datasheet for HD74HC74FPLH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT6116SA20SOI SMD24 New Original Download PDF datasheet for IDT6116SA20SOI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSMS-2860-BLKG Original Package New Original Download PDF datasheet for HSMS-2860-BLKG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L4970A IZP15 New Original Download PDF datasheet for L4970A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7478PBF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7478PBF.pdf |