| Part Number | ID8085A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 418250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ID8085A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ID8085A |
| Datasheet download |
| Part Number | ID8085A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ID8085A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ID8085A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | LF444MD/883 CDIP14 New Original Download PDF datasheet for LF444MD/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IM4A3-192/96-7VC-10VI TQFP New Original Download PDF datasheet for IM4A3-192/96-7VC-10VI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCPL0701-500E SOP8 New Original Download PDF datasheet for HCPL0701-500E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQT4N20TF SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for FQT4N20TF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H5MS1G62MFP-J3M BGA New Original Download PDF datasheet for H5MS1G62MFP-J3M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDPF12N50FT TO-220.. New Original Download PDF datasheet for FDPF12N50FT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FA5332M-TE1 SOP16 New Original Download PDF datasheet for FA5332M-TE1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC51FPTR SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for HD74HC51FPTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ESHS-L090UB SMD New Original Download PDF datasheet for ESHS-L090UB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H11A1 DIP-6 New Original Download PDF datasheet for H11A1.pdf |