| Part Number | IDT7025S25GB |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 211470 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IDT7025S25GB PGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IDT7025S25GB |
| Datasheet download |
| Part Number | IDT7025S25GB |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IDT7025S25GB |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IDT7025S25GB |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | LFB183G60SGJC019 0603C New Original Download PDF datasheet for LFB183G60SGJC019.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL9N316AD3ST TO-252 New Original Download PDF datasheet for ISL9N316AD3ST.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F1823IST TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for F1823IST.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FUF4001 DO-41 New Original Download PDF datasheet for FUF4001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT5V2305PGI SSOP New Original Download PDF datasheet for IDT5V2305PGI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM62256ALSP-15 DIP New Original Download PDF datasheet for HM62256ALSP-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP20K60EBC356-1X BGA New Original Download PDF datasheet for EP20K60EBC356-1X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA102KP DIP16 New Original Download PDF datasheet for INA102KP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM736V604AMT-33 QFP100 New Original Download PDF datasheet for KM736V604AMT-33.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KIC7SH04FU-RTK SOT353 New Original Download PDF datasheet for KIC7SH04FU-RTK.pdf |