| Part Number | IDT7025S55GB |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 838490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IDT7025S55GB PGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IDT7025S55GB |
| Datasheet download |
| Part Number | IDT7025S55GB |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IDT7025S55GB |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IDT7025S55GB |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | GLT725608-15J3 SOP New Original Download PDF datasheet for GLT725608-15J3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IP108A-LF QFP New Original Download PDF datasheet for IP108A-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMC2004VK-7 SOT-56.. New Original Download PDF datasheet for DMC2004VK-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L485P SOP New Original Download PDF datasheet for L485P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IP100A QFP New Original Download PDF datasheet for IP100A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCNW-3120 SOP8 New Original Download PDF datasheet for HCNW-3120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL7457CLZ QFN-16 New Original Download PDF datasheet for EL7457CLZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GF-6200-AGP-A1 BGA New Original Download PDF datasheet for GF-6200-AGP-A1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HI-8482J PLCC20 New Original Download PDF datasheet for HI-8482J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFH5210 QFN New Original Download PDF datasheet for IRFH5210.pdf |