| Part Number | IDT7133LA25GB |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 457350 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IDT7133LA25GB PGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IDT7133LA25GB |
| Datasheet download |
| Part Number | IDT7133LA25GB |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IDT7133LA25GB |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IDT7133LA25GB |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | LC876D08A-59P5-E O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for LC876D08A-59P5-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EFMTIM5B QFP New Original Download PDF datasheet for EFMTIM5B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS96173CN DIP-16 New Original Download PDF datasheet for DS96173CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF9Z34STRL TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRF9Z34STRL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DF04S-E3/77 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for DF04S-E3/77.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HEF4022BP DIP-16 New Original Download PDF datasheet for HEF4022BP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FS5ASJ-2 TO-252 New Original Download PDF datasheet for FS5ASJ-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM24C256A-SO-U-R SOP New Original Download PDF datasheet for FM24C256A-SO-U-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DEA162450BT-2130B1 0603C New Original Download PDF datasheet for DEA162450BT-2130B1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KIA7042AF-RTF SOT89 New Original Download PDF datasheet for KIA7042AF-RTF.pdf |