| Part Number | IDT7133LA35GB |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 273830 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IDT7133LA35GB PGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IDT7133LA35GB |
| Datasheet download |
| Part Number | IDT7133LA35GB |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IDT7133LA35GB |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IDT7133LA35GB |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HYB18T256324F-20 BGA New Original Download PDF datasheet for HYB18T256324F-20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LFE2M35E-6FN256I BGA256 New Original Download PDF datasheet for LFE2M35E-6FN256I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA117KU/2K5 SOIC8 New Original Download PDF datasheet for INA117KU/2K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL5261IS SOP8 New Original Download PDF datasheet for EL5261IS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY5PS1G831CFP-Y5 BGA New Original Download PDF datasheet for HY5PS1G831CFP-Y5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FFAF30U60DNTU TO-3P New Original Download PDF datasheet for FFAF30U60DNTU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DCA010-TB SOT23 New Original Download PDF datasheet for DCA010-TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FS3332C MSOP8 New Original Download PDF datasheet for FS3332C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAT2028R SOP-8 New Original Download PDF datasheet for HAT2028R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KSP94TA TO 92 New Original Download PDF datasheet for KSP94TA.pdf |