| Part Number | IDT7M1002S40GB |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 219450 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IDT7M1002S40GB PGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IDT7M1002S40GB |
| Datasheet download |
| Part Number | IDT7M1002S40GB |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IDT7M1002S40GB |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IDT7M1002S40GB |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FW250R1 Original Package New Original Download PDF datasheet for FW250R1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FSA2719M CDIP New Original Download PDF datasheet for FSA2719M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL16V8B-7LJ PLCC New Original Download PDF datasheet for GAL16V8B-7LJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL7801AL QFN-20 New Original Download PDF datasheet for EL7801AL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DDTC114YCA SOT-23 New Original Download PDF datasheet for DDTC114YCA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K7R641882M-EC20 BGA New Original Download PDF datasheet for K7R641882M-EC20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECH8601M-TL-E VSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for ECH8601M-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS2016 DIP24 New Original Download PDF datasheet for DS2016.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF540NSTRPBF TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRF540NSTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GMS34112-RA298 SOP20 New Original Download PDF datasheet for GMS34112-RA298.pdf |