| Part Number | IMP809TEUR-T(3.08V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 788780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IMP809TEUR-T(3.08V) SOT-23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IMP809TEUR-T(3.08V) |
| Datasheet download |
| Part Number | IMP809TEUR-T(3.08V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IMP809TEUR-T(3.08V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IMP809TEUR-T(3.08V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | K6R4008V1C-JC10 SOJ New Original Download PDF datasheet for K6R4008V1C-JC10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HUF76423P3 TO-220 New Original Download PDF datasheet for HUF76423P3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GP2Y0A21YK0F DIP-3 New Original Download PDF datasheet for GP2Y0A21YK0F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FC1410-TC-BM-1 TQFP New Original Download PDF datasheet for FC1410-TC-BM-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GSA600CA60 Original Package New Original Download PDF datasheet for GSA600CA60.pdf |
|
PART ELECTRONICS | J6920A TO-3P New Original Download PDF datasheet for J6920A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDTQS32X245Q2G VQSOP4.. New Original Download PDF datasheet for IDTQS32X245Q2G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM684000BLTI-5L TSOP New Original Download PDF datasheet for KM684000BLTI-5L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM6264BLFP-7 SOP New Original Download PDF datasheet for HM6264BLFP-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | I2032VE-135LT48 QFP48 New Original Download PDF datasheet for I2032VE-135LT48.pdf |