| Part Number | IMP810LEUR-T(4.63V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 192000 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IMP810LEUR-T(4.63V) SOT-23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IMP810LEUR-T(4.63V) |
| Datasheet download |
| Part Number | IMP810LEUR-T(4.63V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IMP810LEUR-T(4.63V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IMP810LEUR-T(4.63V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DG406EWI SOP28 New Original Download PDF datasheet for DG406EWI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA2903DTF SOP8 New Original Download PDF datasheet for KA2903DTF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1554P-70 SOP New Original Download PDF datasheet for DS1554P-70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS62C256-70W DIP New Original Download PDF datasheet for IS62C256-70W.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EZ1084ACT TO-263 New Original Download PDF datasheet for EZ1084ACT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR082HD4C10U-P2 ZIP New Original Download PDF datasheet for IR082HD4C10U-P2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT46R47A S/D New Original Download PDF datasheet for HT46R47A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LFE2M35E-6FN484-5I BGA484 New Original Download PDF datasheet for LFE2M35E-6FN484-5I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7206L50TP DIP14 New Original Download PDF datasheet for IDT7206L50TP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF9540NSTRLPBF TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRF9540NSTRLPBF.pdf |