| Part Number | IMP811TEUR(3.08V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 411560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IMP811TEUR(3.08V) SOT-14.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IMP811TEUR(3.08V) |
| Datasheet download |
| Part Number | IMP811TEUR(3.08V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-14.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IMP811TEUR(3.08V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IMP811TEUR(3.08V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | K4D551638F-TC50 TSSOP New Original Download PDF datasheet for K4D551638F-TC50.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DSP56853FG120 TQFP12.. New Original Download PDF datasheet for DSP56853FG120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EN4900 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for EN4900.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L80N4LL QFN8 New Original Download PDF datasheet for L80N4LL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DA1134F SOP8 New Original Download PDF datasheet for DA1134F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY27UF084G2M-TPCB TSOP P.. New Original Download PDF datasheet for HY27UF084G2M-TPCB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HV9911NG-G SOP16 New Original Download PDF datasheet for HV9911NG-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS9925A SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS9925A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMH07N90G TO-3P New Original Download PDF datasheet for FMH07N90G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFR3910TR TO-252 New Original Download PDF datasheet for IRFR3910TR.pdf |