| Part Number | INA139NA/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 195780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | INA139NA/3K Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | INA139NA/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | INA139NA/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-INA139NA/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-INA139NA/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FSS262-TL-E SOIC8 New Original Download PDF datasheet for FSS262-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS34C86TMX SOP New Original Download PDF datasheet for DS34C86TMX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPD87208AXCVS QFP New Original Download PDF datasheet for EPD87208AXCVS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FX30KMJ-3 TO-220.. New Original Download PDF datasheet for FX30KMJ-3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ES2K-13-F DO-214.. New Original Download PDF datasheet for ES2K-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DDZ9701-7 SOD123 New Original Download PDF datasheet for DDZ9701-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | E338A SOP-20 New Original Download PDF datasheet for E338A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EXT177 TO-6 New Original Download PDF datasheet for EXT177.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC7558IRHBT QFN New Original Download PDF datasheet for DAC7558IRHBT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP813LCSA SO8 New Original Download PDF datasheet for IMP813LCSA.pdf |