| Part Number | INA169NA/3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 363940 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | INA169NA/3K SOT23-.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | INA169NA/3K |
| Datasheet download |
| Part Number | INA169NA/3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23-.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-INA169NA/3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-INA169NA/3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | L99MD02XP SSOP New Original Download PDF datasheet for L99MD02XP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FFPF30UP20DN TO-220.. New Original Download PDF datasheet for FFPF30UP20DN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HIP6XXX SOP20 New Original Download PDF datasheet for HIP6XXX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS952001AF SSOP48 New Original Download PDF datasheet for ICS952001AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCF40100BE DIP14 New Original Download PDF datasheet for HCF40100BE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GM2110CG MQFP28.. New Original Download PDF datasheet for GM2110CG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7205TR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7205TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6923 UMAX8 New Original Download PDF datasheet for FDS6923.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECH8301-TL-E SOT New Original Download PDF datasheet for ECH8301-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN2515S33X SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for FAN2515S33X.pdf |