| Part Number | IR3Y29A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 197570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IR3Y29A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IR3Y29A |
| Datasheet download |
| Part Number | IR3Y29A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IR3Y29A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IR3Y29A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | LAE67B-T2AA-24-1 LED New Original Download PDF datasheet for LAE67B-T2AA-24-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC35256DM-70W SOP-28 New Original Download PDF datasheet for LC35256DM-70W.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7241TR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7241TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDG361N SOT363 New Original Download PDF datasheet for FDG361N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7428TRPBF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7428TRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GA4864D-RJF QFN New Original Download PDF datasheet for GA4864D-RJF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GRM42-2B155K16 Original Package New Original Download PDF datasheet for GRM42-2B155K16.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL22V10D-10LJN PLCC New Original Download PDF datasheet for GAL22V10D-10LJN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IT8712F-A/IX-L QFP New Original Download PDF datasheet for IT8712F-A/IX-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM62256LFP-15T SOP New Original Download PDF datasheet for HM62256LFP-15T.pdf |