| Part Number | IRFIZ48V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 197910 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFIZ48V TO-220.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFIZ48V |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFIZ48V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFIZ48V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFIZ48V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EPM7128SQI100-10 QFP New Original Download PDF datasheet for EPM7128SQI100-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K9352 Original Package New Original Download PDF datasheet for K9352.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM159008B-3HF-F SOT153 New Original Download PDF datasheet for EM159008B-3HF-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELM7528NAA-S SOT-89 New Original Download PDF datasheet for ELM7528NAA-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G760AF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for G760AF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISP1160BD QFP New Original Download PDF datasheet for ISP1160BD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPF10K50EQC240-2 ALTERA New Original Download PDF datasheet for EPF10K50EQC240-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DE56SH149AJ3ALC QFP-10.. New Original Download PDF datasheet for DE56SH149AJ3ALC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GL819SC212 QFP New Original Download PDF datasheet for GL819SC212.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7104-16CDL DIP New Original Download PDF datasheet for ICL7104-16CDL.pdf |