| Part Number | IRFM120A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 671650 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFM120A SOT-22.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFM120A |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFM120A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-22.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFM120A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFM120A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IR201H SOP8 New Original Download PDF datasheet for IR201H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L39/UL3903-57) PLCC84 New Original Download PDF datasheet for L39/UL3903-57).pdf |
|
PART ELECTRONICS | FST16211MTD TSSOP5.. New Original Download PDF datasheet for FST16211MTD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KST2907A-MTF TO-23 New Original Download PDF datasheet for KST2907A-MTF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRKT142/14 Original Package New Original Download PDF datasheet for IRKT142/14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IHLP5050FDERR40M01 SMD 50.. New Original Download PDF datasheet for IHLP5050FDERR40M01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL1503CL-T7 QFN New Original Download PDF datasheet for EL1503CL-T7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KDS2236S-RTK SOT23 New Original Download PDF datasheet for KDS2236S-RTK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQS4901 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FQS4901.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA326 MSOP New Original Download PDF datasheet for INA326.pdf |