| Part Number | IRFP22N50A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 500920 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFP22N50A TO-247 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFP22N50A |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFP22N50A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-247 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFP22N50A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFP22N50A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HCPL060L-000E SOP8 New Original Download PDF datasheet for HCPL060L-000E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IOCM459-1 PLCC44 New Original Download PDF datasheet for IOCM459-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA17339A-E Standa.. New Original Download PDF datasheet for HA17339A-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HUF76429P3 TO-220 New Original Download PDF datasheet for HUF76429P3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DCB015 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for DCB015.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD14011BP DIP New Original Download PDF datasheet for HD14011BP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR3Y37A QFP New Original Download PDF datasheet for IR3Y37A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7164SA100DB DIP New Original Download PDF datasheet for IDT7164SA100DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1345YP-70 PwrCap New Original Download PDF datasheet for DS1345YP-70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFL9110PBF(PBFREE) TO223 New Original Download PDF datasheet for IRFL9110PBF(PBFREE).pdf |