| Part Number | IRFP22N60K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 558630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFP22N60K TO-247 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFP22N60K |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFP22N60K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-247 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFP22N60K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFP22N60K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KM4132G271BQ-10 QFP New Original Download PDF datasheet for KM4132G271BQ-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR3093MTRPBF QFN48 New Original Download PDF datasheet for IR3093MTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQB11N40 TO-263.. New Original Download PDF datasheet for FQB11N40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EUP7904NC1CNAO4R2 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for EUP7904NC1CNAO4R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HV8053LG SOP8 New Original Download PDF datasheet for HV8053LG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC5512MV-45FN256C 256FPB.. New Original Download PDF datasheet for LC5512MV-45FN256C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KBPC5002 KBPC New Original Download PDF datasheet for KBPC5002.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GLT5160L16-6TC TSOP New Original Download PDF datasheet for GLT5160L16-6TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6T1008C1F-GB55 SOP New Original Download PDF datasheet for K6T1008C1F-GB55.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFS3206 TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRFS3206.pdf |