| Part Number | IRFR230A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 128930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFR230A SOT252 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFR230A |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFR230A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT252 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFR230A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFR230A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IBM25EMPPC603EVFB-166 BGA New Original Download PDF datasheet for IBM25EMPPC603EVFB-166.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HEF4059BD DIP New Original Download PDF datasheet for HEF4059BD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HH53P-B-AC220V null New Original Download PDF datasheet for HH53P-B-AC220V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6413003RF16V QFP New Original Download PDF datasheet for HD6413003RF16V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS9637AJ/883 DIP New Original Download PDF datasheet for DS9637AJ/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6812A SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6812A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM3032ATC44-10T TQFP New Original Download PDF datasheet for EPM3032ATC44-10T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT54FCT139TLB LCC New Original Download PDF datasheet for IDT54FCT139TLB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQFP12N60C TO-220 New Original Download PDF datasheet for FQFP12N60C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM628512BLFPI-7 SOP New Original Download PDF datasheet for HM628512BLFPI-7.pdf |