| Part Number | IRFS530A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 610570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFS530A O-NEW New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFS530A |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFS530A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | O-NEW |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFS530A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFS530A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HIN207EIAZ SOP-24 New Original Download PDF datasheet for HIN207EIAZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM3-65798F-5 DIP28 New Original Download PDF datasheet for HM3-65798F-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD64F2160BVTE10 QFP New Original Download PDF datasheet for HD64F2160BVTE10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM74LS109N DIP New Original Download PDF datasheet for DM74LS109N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FW802B-DB QFP-64 New Original Download PDF datasheet for FW802B-DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HS2K219 SOP14 New Original Download PDF datasheet for HS2K219.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISPLSI1048-125LQ QFP New Original Download PDF datasheet for ISPLSI1048-125LQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS2781E+T TSSOP New Original Download PDF datasheet for DS2781E+T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECWU1C224JC9 SMD New Original Download PDF datasheet for ECWU1C224JC9.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L7918CV TO-220 New Original Download PDF datasheet for L7918CV.pdf |