| Part Number | IRFS634A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 499910 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRFS634A TO-220.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRFS634A |
| Datasheet download |
| Part Number | IRFS634A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRFS634A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRFS634A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | GD75232N DIP20 New Original Download PDF datasheet for GD75232N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FC1697-TF-BB QFP New Original Download PDF datasheet for FC1697-TF-BB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS42S16400B-7TL TSOP54 New Original Download PDF datasheet for IS42S16400B-7TL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA17733G DIP-14 New Original Download PDF datasheet for HA17733G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSX530G14.31818MHz SMD New Original Download PDF datasheet for HSX530G14.31818MHz.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K12S12/500W Original Package New Original Download PDF datasheet for K12S12/500W.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DDC232CZXGT TIBB New Original Download PDF datasheet for DDC232CZXGT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA4165 SMD New Original Download PDF datasheet for LA4165.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDP8896_F085 T0-220 New Original Download PDF datasheet for FDP8896_F085.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6R1008V1C-JC10 SOJ New Original Download PDF datasheet for K6R1008V1C-JC10.pdf |