| Part Number | IRG4BC30K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 864590 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRG4BC30K TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRG4BC30K |
| Datasheet download |
| Part Number | IRG4BC30K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRG4BC30K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRG4BC30K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HA7-2520-5 CDIP-8 New Original Download PDF datasheet for HA7-2520-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS41LV16100S-50TI TSOP New Original Download PDF datasheet for IS41LV16100S-50TI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FST32253MX TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for FST32253MX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LE25FU051T SOP8 New Original Download PDF datasheet for LE25FU051T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7164L70DB5962-3829406MXA CDIP New Original Download PDF datasheet for IDT7164L70DB5962-3829406MXA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCS201 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for HCS201.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DBF60J702-T SMD New Original Download PDF datasheet for DBF60J702-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL2386CS-T2 SOP New Original Download PDF datasheet for EL2386CS-T2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74LS374RPEL NULL New Original Download PDF datasheet for HD74LS374RPEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KMA5D8DP20Q SOIC8 New Original Download PDF datasheet for KMA5D8DP20Q.pdf |