| Part Number | IRG4BC30W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 134540 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | IRG4BC30W TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | IRG4BC30W |
| Datasheet download |
| Part Number | IRG4BC30W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-IRG4BC30W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-IRG4BC30W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HFE4081BT SOP/3... New Original Download PDF datasheet for HFE4081BT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ENV77H12D5F Original Package New Original Download PDF datasheet for ENV77H12D5F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JANTX2N3963 TO-18 New Original Download PDF datasheet for JANTX2N3963.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IKF6850-AD-LB1-L BGA New Original Download PDF datasheet for IKF6850-AD-LB1-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IPS021L TO223 New Original Download PDF datasheet for IPS021L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMN3051L SOT-23 New Original Download PDF datasheet for DMN3051L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FR3910 TO-252 New Original Download PDF datasheet for FR3910.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L2800-38 TQFP New Original Download PDF datasheet for L2800-38.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA558 DIP-16 New Original Download PDF datasheet for KA558.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7109CPL DIP-40 New Original Download PDF datasheet for ICL7109CPL.pdf |