| Part Number | JS28F320J3D75A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 163840 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | JS28F320J3D75A TSSOP5.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | JS28F320J3D75A |
| Datasheet download |
| Part Number | JS28F320J3D75A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP5.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-JS28F320J3D75A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-JS28F320J3D75A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HM5241605CTT15 TSSOP New Original Download PDF datasheet for HM5241605CTT15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74LS11P DIP New Original Download PDF datasheet for HD74LS11P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMB53D0UV-7 SOT623 New Original Download PDF datasheet for DMB53D0UV-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD7405P DIP New Original Download PDF datasheet for HD7405P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7132SA35CB AUCDIP New Original Download PDF datasheet for IDT7132SA35CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HYB18T256400AF-5 BGA60 New Original Download PDF datasheet for HYB18T256400AF-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LFEP15C-3FN484C 484FPB.. New Original Download PDF datasheet for LFEP15C-3FN484C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA129UA/2K5G4 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for INA129UA/2K5G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JZ4054-LF SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for JZ4054-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FYV0203DNMTF SOT-23 New Original Download PDF datasheet for FYV0203DNMTF.pdf |