| Part Number | JV1aP-DC24V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 377990 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | JV1aP-DC24V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | JV1aP-DC24V |
| Datasheet download |
| Part Number | JV1aP-DC24V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-JV1aP-DC24V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-JV1aP-DC24V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HD14070P DIP New Original Download PDF datasheet for HD14070P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LCH245H TI New Original Download PDF datasheet for LCH245H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC4256C-5FT256BC 256FTB.. New Original Download PDF datasheet for LC4256C-5FT256BC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM6116P-1 DIP New Original Download PDF datasheet for HM6116P-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KDWS-2424 Original Package New Original Download PDF datasheet for KDWS-2424.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL3232IVZ TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for ISL3232IVZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN1117AS SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for FAN1117AS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS8304AM SOP-8 New Original Download PDF datasheet for ICS8304AM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LAA127P SOP8 New Original Download PDF datasheet for LAA127P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA79107N SOP New Original Download PDF datasheet for LA79107N.pdf |