| Part Number | JX1aF-TMP-9V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 638270 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | JX1aF-TMP-9V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | JX1aF-TMP-9V |
| Datasheet download |
| Part Number | JX1aF-TMP-9V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-JX1aF-TMP-9V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-JX1aF-TMP-9V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FDS8936A SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS8936A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD2981ABM40TR SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for LD2981ABM40TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM570F256C3N BGA New Original Download PDF datasheet for EPM570F256C3N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA2192B DIP30 New Original Download PDF datasheet for KA2192B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DUSP1E05 PLCC New Original Download PDF datasheet for DUSP1E05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELJPC1R5MF SMD New Original Download PDF datasheet for ELJPC1R5MF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP7312-CB BGA New Original Download PDF datasheet for EP7312-CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HL1009CQ64I-11G QFN New Original Download PDF datasheet for HL1009CQ64I-11G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F1-AAG QFP New Original Download PDF datasheet for F1-AAG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP910PC-25 DIP New Original Download PDF datasheet for EP910PC-25.pdf |