| Part Number | K4J10324KE-HC1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 717300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | K4J10324KE-HC1A BGA P/.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | K4J10324KE-HC1A |
| Datasheet download |
| Part Number | K4J10324KE-HC1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA P/.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-K4J10324KE-HC1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-K4J10324KE-HC1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HN3C10FU(TE85L) SOT363 New Original Download PDF datasheet for HN3C10FU(TE85L).pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7484QTR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7484QTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7611DESA SOP-8 New Original Download PDF datasheet for ICL7611DESA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF5850TRPBF SOT-26 New Original Download PDF datasheet for IRF5850TRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JW075C551 Original Package New Original Download PDF datasheet for JW075C551.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT71321SA55JI PLCC-5.. New Original Download PDF datasheet for IDT71321SA55JI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1747-70IND DIP New Original Download PDF datasheet for DS1747-70IND.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA900-005 SOP20 New Original Download PDF datasheet for KA900-005.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6R4008C1D-UC12 TSOP New Original Download PDF datasheet for K6R4008C1D-UC12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L60894 QFP New Original Download PDF datasheet for L60894.pdf |