| Part Number | K6265K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 307530 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | K6265K DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | K6265K |
| Datasheet download |
| Part Number | K6265K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-K6265K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-K6265K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ICL7665ACPA DIP New Original Download PDF datasheet for ICL7665ACPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FQP3N90 TO-220 New Original Download PDF datasheet for FQP3N90.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DF5A3.6F NULL New Original Download PDF datasheet for DF5A3.6F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6R1008C1C-TI12 TSOP New Original Download PDF datasheet for K6R1008C1C-TI12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EF6846P DIP-28.. New Original Download PDF datasheet for EF6846P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KGF1323C SOT89 New Original Download PDF datasheet for KGF1323C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA169NA/250 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for INA169NA/250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L4949DW SOP-20 New Original Download PDF datasheet for L4949DW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EX060-48D05-3V3 Original Package New Original Download PDF datasheet for EX060-48D05-3V3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HI9P548-5 SOP New Original Download PDF datasheet for HI9P548-5.pdf |