| Part Number | K87A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 871980 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | K87A MSOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | K87A |
| Datasheet download |
| Part Number | K87A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MSOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-K87A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-K87A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DM74LS374N DIP New Original Download PDF datasheet for DM74LS374N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMG3414U-7 SOT23 New Original Download PDF datasheet for DMG3414U-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DDZ9702-7 SOD 12.. New Original Download PDF datasheet for DDZ9702-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA2-2510-8 CAN-8 New Original Download PDF datasheet for HA2-2510-8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EMX2DXV6T1G SOT563 New Original Download PDF datasheet for EMX2DXV6T1G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HFA3783INZ TQFP-4.. New Original Download PDF datasheet for HFA3783INZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICVE21184E070R100FR 2012L New Original Download PDF datasheet for ICVE21184E070R100FR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DSEP30-06A TO-3P New Original Download PDF datasheet for DSEP30-06A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL16V8B-15LPI DIP New Original Download PDF datasheet for GAL16V8B-15LPI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP5382QI QFN New Original Download PDF datasheet for EP5382QI.pdf |