| Part Number | KA301A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 811710 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | KA301A DIP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | KA301A |
| Datasheet download |
| Part Number | KA301A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-KA301A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-KA301A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DMN3033LSD-13 SOP 8 New Original Download PDF datasheet for DMN3033LSD-13.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT7350 TO/SOT.. New Original Download PDF datasheet for HT7350.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EXB250-48S3V3-ZJ Original Package New Original Download PDF datasheet for EXB250-48S3V3-ZJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA4628 ZIP New Original Download PDF datasheet for LA4628.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L6591TR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for L6591TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IT1337E-48C/BX1 QFP New Original Download PDF datasheet for IT1337E-48C/BX1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP706PEPA DIP8 New Original Download PDF datasheet for IMP706PEPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HN27C101AG-20 DIP32 New Original Download PDF datasheet for HN27C101AG-20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4S640832K-UC75 TSOP-5.. New Original Download PDF datasheet for K4S640832K-UC75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HZK2BTR-E2 LL34 New Original Download PDF datasheet for HZK2BTR-E2.pdf |