| Part Number | KDZ20EV-RTK/P20V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 549160 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | KDZ20EV-RTK/P20V SOD523 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | KDZ20EV-RTK/P20V |
| Datasheet download |
| Part Number | KDZ20EV-RTK/P20V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOD523 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-KDZ20EV-RTK/P20V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-KDZ20EV-RTK/P20V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KAQV216A Call New Original Download PDF datasheet for KAQV216A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT54AHCT373LB LCC New Original Download PDF datasheet for IDT54AHCT373LB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT7070A TO-92 New Original Download PDF datasheet for HT7070A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F7413 SOP8 New Original Download PDF datasheet for F7413.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GP20C N/A New Original Download PDF datasheet for GP20C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EWM1000 MQDP44 New Original Download PDF datasheet for EWM1000.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC4032V75T44-10I QFP New Original Download PDF datasheet for LC4032V75T44-10I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC174FP Original Package New Original Download PDF datasheet for HD74HC174FP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELM7SH00TEL SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for ELM7SH00TEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS61NVP25618A-250TQ TQFP New Original Download PDF datasheet for IS61NVP25618A-250TQ.pdf |