| Part Number | KM28C65A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 452540 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | KM28C65A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | KM28C65A |
| Datasheet download |
| Part Number | KM28C65A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-KM28C65A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-KM28C65A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IL082N DIP-8 New Original Download PDF datasheet for IL082N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | D82C501AD CDIP20 New Original Download PDF datasheet for D82C501AD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC821A TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for LC821A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRU1050CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRU1050CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSH9000-LF QFN New Original Download PDF datasheet for HSH9000-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA1-5147-2 CDIP8 New Original Download PDF datasheet for HA1-5147-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA2201 DIP8 New Original Download PDF datasheet for KA2201.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K12J60U TO-3P New Original Download PDF datasheet for K12J60U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FP6121-CS6PTR SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for FP6121-CS6PTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC813AU SMD28 New Original Download PDF datasheet for DAC813AU.pdf |