| Part Number | KM400A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 716930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | KM400A BGA552 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | KM400A |
| Datasheet download |
| Part Number | KM400A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA552 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-KM400A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-KM400A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DSP56001FE27 QFP New Original Download PDF datasheet for DSP56001FE27.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA17451AFP-EL SOP-16 New Original Download PDF datasheet for HA17451AFP-EL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L1117L SOT223 New Original Download PDF datasheet for L1117L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DFLS140-7-88 SMD New Original Download PDF datasheet for DFLS140-7-88.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM684000BLP-7L DIP New Original Download PDF datasheet for KM684000BLP-7L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS9112AM-27 SOP8 New Original Download PDF datasheet for ICS9112AM-27.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS500M SOP8 New Original Download PDF datasheet for ICS500M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4M28163LH BGA New Original Download PDF datasheet for K4M28163LH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DCV012405P DIP New Original Download PDF datasheet for DCV012405P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM63021P-34 DIP-28 New Original Download PDF datasheet for HM63021P-34.pdf |