| Part Number | KSA928A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 296730 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | KSA928A TO-92 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | KSA928A |
| Datasheet download |
| Part Number | KSA928A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-92 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-KSA928A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-KSA928A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EP20K160EQC240-2X QFP240 New Original Download PDF datasheet for EP20K160EQC240-2X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA73052-TLM-E HSOP36 New Original Download PDF datasheet for LA73052-TLM-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L4957AD1.8 SOT-26.. New Original Download PDF datasheet for L4957AD1.8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDMC8884 MLP New Original Download PDF datasheet for FDMC8884.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HC165A TSSOP New Original Download PDF datasheet for HC165A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT72255L20PF QFP64 New Original Download PDF datasheet for IDT72255L20PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4T51163QG-ZCF7 BGA New Original Download PDF datasheet for K4T51163QG-ZCF7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1251AB-150IND+ Original Package New Original Download PDF datasheet for DS1251AB-150IND+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMN2020LSN SC59 New Original Download PDF datasheet for DMN2020LSN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1811R SOT23 New Original Download PDF datasheet for DS1811R.pdf |