| Part Number | L3E07050K0A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 518730 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L3E07050K0A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L3E07050K0A |
| Datasheet download |
| Part Number | L3E07050K0A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L3E07050K0A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L3E07050K0A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IDT71V3559S85PF QFP New Original Download PDF datasheet for IDT71V3559S85PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT54FCT646LB LCC New Original Download PDF datasheet for IDT54FCT646LB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP20K200EQC240-2 QFP New Original Download PDF datasheet for EP20K200EQC240-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC72BH-CSB-V DIP New Original Download PDF datasheet for DAC72BH-CSB-V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G3MC-202P-DC12V null New Original Download PDF datasheet for G3MC-202P-DC12V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K411 SOT23 New Original Download PDF datasheet for K411.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G6H-2-DC12 Original Package New Original Download PDF datasheet for G6H-2-DC12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL5486ES SOP New Original Download PDF datasheet for EL5486ES.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR2106PBF. DIP8 New Original Download PDF datasheet for IR2106PBF..pdf |
|
PART ELECTRONICS | HUF76419D3ST SOT-25.. New Original Download PDF datasheet for HUF76419D3ST.pdf |