| Part Number | L4963W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 833820 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L4963W DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L4963W |
| Datasheet download |
| Part Number | L4963W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L4963W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L4963W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | K15T120 TO-3P New Original Download PDF datasheet for K15T120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD1117DT18CTR SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for LD1117DT18CTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS61 DIP New Original Download PDF datasheet for IS61.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFB3207 TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRFB3207.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HEF4000BT SOP New Original Download PDF datasheet for HEF4000BT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7612ACPA+ DIP New Original Download PDF datasheet for ICL7612ACPA+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS14C232CM/NOPB SOP16 New Original Download PDF datasheet for DS14C232CM/NOPB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L4957D15 TO220 New Original Download PDF datasheet for L4957D15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY57V641620ELTP-H TSOP New Original Download PDF datasheet for HY57V641620ELTP-H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMS6363CSX_NL Original Package New Original Download PDF datasheet for FMS6363CSX_NL.pdf |