| Part Number | L4977A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 672820 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L4977A ZIP15 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L4977A |
| Datasheet download |
| Part Number | L4977A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | ZIP15 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L4977A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L4977A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HMC307QS16GETR SOP New Original Download PDF datasheet for HMC307QS16GETR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IT8705F-0207FXS-M1 PQFP-1.. New Original Download PDF datasheet for IT8705F-0207FXS-M1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1848B BGA New Original Download PDF datasheet for DS1848B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCT14M SOP14 New Original Download PDF datasheet for HCT14M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EUP7913-15NIR1 SOT New Original Download PDF datasheet for EUP7913-15NIR1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6673BZ_F085 SO-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6673BZ_F085.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC4064V-5TN48C TQFP48 New Original Download PDF datasheet for LC4064V-5TN48C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM1-6641-2 DIP24 New Original Download PDF datasheet for HM1-6641-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L293DDWP 7.2MM New Original Download PDF datasheet for L293DDWP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDN336P_NL SOT-23 New Original Download PDF datasheet for FDN336P_NL.pdf |