| Part Number | L4995K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 398090 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L4995K SSOP24 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L4995K |
| Datasheet download |
| Part Number | L4995K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP24 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L4995K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L4995K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DTA115EM SOT-72.. New Original Download PDF datasheet for DTA115EM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSC119 Original Package New Original Download PDF datasheet for HSC119.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HYM2596T-ADJ DIPSOP New Original Download PDF datasheet for HYM2596T-ADJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECHU1H183JB5 1210C New Original Download PDF datasheet for ECHU1H183JB5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JM38510/00101BCA CDIP New Original Download PDF datasheet for JM38510/00101BCA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FSH7101 SOP8 New Original Download PDF datasheet for FSH7101.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KBPC101 D-46 New Original Download PDF datasheet for KBPC101.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM4095HMS SOP/16 New Original Download PDF datasheet for EM4095HMS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS91M047TMAX SOP-16 New Original Download PDF datasheet for DS91M047TMAX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GA202 DIP New Original Download PDF datasheet for GA202.pdf |