| Part Number | L5945A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 290330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L5945A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L5945A |
| Datasheet download |
| Part Number | L5945A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L5945A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L5945A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FPD1500SOT89 SOT89 New Original Download PDF datasheet for FPD1500SOT89.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HUEC0.00 SMD-16 New Original Download PDF datasheet for HUEC0.00.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDMA410NZ Microf.. New Original Download PDF datasheet for FDMA410NZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS952906AFLF SSOP48 New Original Download PDF datasheet for ICS952906AFLF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS467S SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS467S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GX4201 SOP8 New Original Download PDF datasheet for GX4201.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1666S-100 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for DS1666S-100.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL6844IRZ-T DFN-8 New Original Download PDF datasheet for ISL6844IRZ-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L9110 DIP8 New Original Download PDF datasheet for L9110.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS52-0005TR SOP8 New Original Download PDF datasheet for DS52-0005TR.pdf |