| Part Number | L6563A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 555930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L6563A SOP14 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L6563A |
| Datasheet download |
| Part Number | L6563A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP14 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L6563A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L6563A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HRS2H-S-DC5V Original Package New Original Download PDF datasheet for HRS2H-S-DC5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCPL4506V DIP8 New Original Download PDF datasheet for HCPL4506V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM2510E 210PIN New Original Download PDF datasheet for HM2510E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6435208CP10 PLCC New Original Download PDF datasheet for HD6435208CP10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1086LU-12F+ SOP New Original Download PDF datasheet for DS1086LU-12F+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KVA21300C25MA1D3TS 0603X2 New Original Download PDF datasheet for KVA21300C25MA1D3TS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT72V801-L15PF QFP-64 New Original Download PDF datasheet for IDT72V801-L15PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KDEM5040JC-52 PLCC New Original Download PDF datasheet for KDEM5040JC-52.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC74783J SOP New Original Download PDF datasheet for LC74783J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K2399 TO-252 New Original Download PDF datasheet for K2399.pdf |