| Part Number | L6717A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 737080 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | L6717A QFN-48 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | L6717A |
| Datasheet download |
| Part Number | L6717A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFN-48 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-L6717A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-L6717A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | K4S561633F-ZL75 BGA New Original Download PDF datasheet for K4S561633F-ZL75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EMIF06-VID01C2 BGA New Original Download PDF datasheet for EMIF06-VID01C2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP3253 DIP8/S.. New Original Download PDF datasheet for IMP3253.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD3-6408-9Z DIP24 New Original Download PDF datasheet for HD3-6408-9Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | E166 MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for E166.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1233D-10 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for DS1233D-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1643AL-150 DIP New Original Download PDF datasheet for DS1643AL-150.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FSP3126S SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FSP3126S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DPP2605 BGA New Original Download PDF datasheet for DPP2605.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM4110IT5 SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for KM4110IT5.pdf |