| Part Number | LA1600A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 835450 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LA1600A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LA1600A |
| Datasheet download |
| Part Number | LA1600A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LA1600A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LA1600A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | GM82C765B DIP New Original Download PDF datasheet for GM82C765B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM6167LP DIP20 New Original Download PDF datasheet for HM6167LP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7660CPAZ DIP-8 New Original Download PDF datasheet for ICL7660CPAZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IL252 DIP-6 New Original Download PDF datasheet for IL252.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP811TEUS-T SOT143 New Original Download PDF datasheet for IMP811TEUS-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1020S-200+ SOP16 New Original Download PDF datasheet for DS1020S-200+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IC01-P14 DIP-8 New Original Download PDF datasheet for IC01-P14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HI1-507A-8 CDIP New Original Download PDF datasheet for HI1-507A-8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMS6419 SSOP28 New Original Download PDF datasheet for FMS6419.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JC00209 NEW New Original Download PDF datasheet for JC00209.pdf |