| Part Number | LA9511W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 848070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LA9511W SQFP48 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LA9511W |
| Datasheet download |
| Part Number | LA9511W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SQFP48 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LA9511W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LA9511W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DS1202N DIP-8 New Original Download PDF datasheet for DS1202N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECHU1C223JB5 SMD New Original Download PDF datasheet for ECHU1C223JB5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY1-12V null New Original Download PDF datasheet for HY1-12V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7667MJA/883 CDIP8平 New Original Download PDF datasheet for ICL7667MJA/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JRC-19F-5V null New Original Download PDF datasheet for JRC-19F-5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL3232CA SSOP New Original Download PDF datasheet for ICL3232CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | dspic33fj16gs504i/pt QFP New Original Download PDF datasheet for dspic33fj16gs504i/pt.pdf |
|
PART ELECTRONICS | D8749HC DIP New Original Download PDF datasheet for D8749HC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA5M0380RYDTU TO 220.. New Original Download PDF datasheet for KA5M0380RYDTU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HEF4069BP DIP New Original Download PDF datasheet for HEF4069BP.pdf |