| Part Number | LC4032V-75T48C4K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 392040 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LC4032V-75T48C4K QFP48 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LC4032V-75T48C4K |
| Datasheet download |
| Part Number | LC4032V-75T48C4K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP48 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LC4032V-75T48C4K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LC4032V-75T48C4K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | K7I161882A-FC20 BGA New Original Download PDF datasheet for K7I161882A-FC20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DRH407BIZDUQ1 TI New Original Download PDF datasheet for DRH407BIZDUQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL7663AIBA SO8 New Original Download PDF datasheet for ICL7663AIBA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM7256EQC208-15 QFP208 New Original Download PDF datasheet for EPM7256EQC208-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFP460LC TO-247 New Original Download PDF datasheet for IRFP460LC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN1084DX TO-252 New Original Download PDF datasheet for FAN1084DX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1267E-100A2 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for DS1267E-100A2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRS2110PBF DIP New Original Download PDF datasheet for IRS2110PBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GL3276 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for GL3276.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LE82BWGF BGA New Original Download PDF datasheet for LE82BWGF.pdf |