| Part Number | LC65104A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 523970 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LC65104A SOP7.2 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LC65104A |
| Datasheet download |
| Part Number | LC65104A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP7.2 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LC65104A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LC65104A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EDR301A2400-600 null New Original Download PDF datasheet for EDR301A2400-600.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL3223ECAZ SOP-20 New Original Download PDF datasheet for ICL3223ECAZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FZT689B SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for FZT689B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DT28F800F3B95 SOP56 New Original Download PDF datasheet for DT28F800F3B95.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L78M06 TO-263 New Original Download PDF datasheet for L78M06.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JM38510/31503B2A LCC New Original Download PDF datasheet for JM38510/31503B2A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS21448L+ Original Package New Original Download PDF datasheet for DS21448L+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSMS-2808-TR1 SOT-14.. New Original Download PDF datasheet for HSMS-2808-TR1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DF75LB80 Original Package New Original Download PDF datasheet for DF75LB80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FNB41060 S26AA New Original Download PDF datasheet for FNB41060.pdf |