| Part Number | LC865508A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 185980 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LC865508A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LC865508A |
| Datasheet download |
| Part Number | LC865508A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LC865508A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LC865508A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FM3116-G SOP-14 New Original Download PDF datasheet for FM3116-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP1S30F780C6N BGA New Original Download PDF datasheet for EP1S30F780C6N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMP2123 SOT23 New Original Download PDF datasheet for DMP2123.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCNW-136 DIP8 New Original Download PDF datasheet for HCNW-136.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FCX491A SOT-89 New Original Download PDF datasheet for FCX491A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM62832HJP-3.5 SMD New Original Download PDF datasheet for HM62832HJP-3.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT71V016 Original Package New Original Download PDF datasheet for IDT71V016.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EN25T16 DIP/SO.. New Original Download PDF datasheet for EN25T16.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICD2023ASC-3 SOP New Original Download PDF datasheet for ICD2023ASC-3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL8211CBA SOP/8 New Original Download PDF datasheet for ICL8211CBA.pdf |