| Part Number | LC875G32A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 840490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | LC875G32A QFP-48 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LC875G32A |
| Datasheet download |
| Part Number | LC875G32A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP-48 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-LC875G32A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-LC875G32A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EMIF08-1005M16 QFN New Original Download PDF datasheet for EMIF08-1005M16.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JA13331-K2-HT Original Package New Original Download PDF datasheet for JA13331-K2-HT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LEA-5S-0 GPS New Original Download PDF datasheet for LEA-5S-0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECQB1H103KF4 Original Package New Original Download PDF datasheet for ECQB1H103KF4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DL2112A DIP14 New Original Download PDF datasheet for DL2112A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IX3633CEZZY TSOP New Original Download PDF datasheet for IX3633CEZZY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GRM2192C1H Original Package New Original Download PDF datasheet for GRM2192C1H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM809RS3X SOT-23 New Original Download PDF datasheet for FM809RS3X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFI9Z34GPBF TO-220.. New Original Download PDF datasheet for IRFI9Z34GPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL2171 DIP8 New Original Download PDF datasheet for EL2171.pdf |